Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Tapahtumia

OTTELUTULOKSIA 2017:

Lauantai 14.1 klo 18.00, Espoonlahti, harj.ottelu EPS-LoPa, tulos 1-3
Lauantai 28.1 klo 14.30, Ratapuisto, harj.ottelu LoPa -BK-46, tulos 3-2
Lauantai 11.3 klo 13.00. Legirus Arena, Korso, harj.ottelu PK-35-LoPa, tulos 1-0
Tiistai 21.3 klo 20.00, Jokela TN, Region's cup JoKi-LoPa, tulos 2-1
Lauantai 25.3 klo 11.00, Paimio, turnaus, FC Wolves-LoPa, tulos 5-0
Lauantai 25.3 klo 13.00, Paimio, turnaus, LoPa-AC Sauvo, tulos 2-1
Lauantai 25.3 klo 15.00, Paimio, turnaus, PiPS-LoPa, tulos 1-5
Maanantai 17.4 klo 18.15, Kisakallio, harjoitusottelu LoPa -PK-35, tulos 0-5

OTTELUTULOKSIA KOLMONEN 2017:

Torstai 20.4 klo 19.15, Tali halli TN, kolmonen FC POHU-LoPa, tulos 3-3 (0-2)
Lauantai 29.4 klo 20.00, Kisakallio TN, kolmonen LoPa-FC Honka/Akatemia, siirretty
Perjantai 5.5 klo 19.15, Tapuli TN, kolmonen Ponnistajat-LoPa, tulos 3-2 (2-1)
Sunnuntai 14.5 klo 19.00, Virkkala N, kolmonen LoPa-CLE, tulos 0-3 (0-0)
Lauantai 20.5 klo 18.00, Kivenlahti TN, kolmonen EPS-LoPa, tulos 5-0 (3-0)
Sunnuntai 28.5 klo 19.00, Virkkala N, kolmonen LoPa-HPS, tulos 2-5 (0-2)
Perjantai 2.6 klo 19.00, Matinkylä 1 TN, kolmonen HooGee-LoPa, tulos 2-1 (0-0)
Perjantai 9.6 klo 18.15, Espoonlahti 2 TN, kolmonen Tikka-LoPa, tulos 1-1 (1-1)
Perjantai 16.6 klo 18.30, Virkkala N, kolmonen LoPa-EIF/Akademi, tulos 2-4 (2-0)
Tiistai 20.6 klo 20.00, Virkkala N, kolmonen LoPa-MPS/Atletico Malmi, tulos 0-4 (0-4)
Torstai 29.6 klo 19.00, Pukinmäki N, kolmonen Atlantis FC-LoPa, tulos 11-0 (4-0)
Keskiviikko 5.7 klo 20.00, Tapiolan UP TN 1, kolmonen FC Honka/Akatemia-LoPa, tulos 9-2 (5-2)
Keskiviikko 26.7 klo 18.30, Harju, kolmonen LoPa-FC POHU, tulos 2-0 (1-0)
Perjantai 11.8 klo 18.30, Harju, kolmonen LoPa-Ponnistajat, tulos 0-3 (0-0)
Perjantai 18.8 klo 19.15, Töölö PK 6 TN, kolmonen CLE-LoPa, tulos 3-1 (2-1)

Perjantai 25.8 klo 18.30, Harju, kolmonen LoPa-EPS, tulos 1-4 (0-0)
Keskiviikko 30.8 klo 19.30, Paloheinä TN,kolmonen HPS-LoPa, tulos 6-0 (4-0)
Maanantai 4.9 klo 18.00, Harju, kolmonen LoPa-FC Honka/Akatemia, tulos 2-2 (0-0)
Perjantai 8.9 klo 18.30, Harju, kolmonen LoPa-HooGee, tulos 1-0 (0-0)
Perjantai 15.9 klo 18.30, Harju, kolmonen LoPa-Tikka, tulos 4-4 (2-1)

 

VKO 38

Keskiviikko 20.9 klo 18.30, Harju, harjoitukset
Torstai 21.9 klo 20.00, Tammisaari Keskuskenttä TN, kolmonen EIF/Akademi-LoPa
Perjantai 22.9 klo 18.00, Harju, harjoitukset, HUOM. Aika !

VKO 39

Maanantai 25.9 klo 18.30, Harju, harjoitukset
Keskiviikko 27.9 klo 18.30, Harju, harjoitukset
Perjantai 29.9 klo 18.00, Harju, harjoitukset, HUOM. Aika !
Lauantai 30.9 klo 15.00, Tapuli TN, kolmonen MPS/Atletico Malmi-LoPa

VKO 40

Maanantai 2.10 klo 18.30, Harju, harjoitukset
Keskiviikko 4.10 klo 19.30, Harju, harjoitukset, HUOM. Aika !
Perjantai 6.10 klo 18.30, Harju, harjoitukset
Lauantai 7.10 klo 13.00, Harju, kolmonen LoPa-Atlantis FC