A-pojat (P20)


A-pojat (P20)

Joukkue pelaa 2019 kevättalvella Palloliiton P20 SM-karsintasarjassa.

Yhteystiedot
 

Vastuuvalmentaja
 
Jan Pajunen
jan.pajunen@lohjanpallo.fi
+358 44 9759451
Valmentaja
 
Timi Lemberg
timi.lemberg@lohjanpallo.fi
+358 40 0549717
Huoltaja
 
Pasi Teivastenaho
 
Joukkueenjohtaja
 
Raine Manselius
raine.manselius@lohjanpallo.fi
+358 50 3394902


 

HARJOITUSOTTELUITA:

Su 4.2.2018 klo 11.30, Oulunkylä, Gnistan-LoPa 4-7 (2-4) 
Ti 27.3.2018 klo 19.30, Klaukkala, NJS-LoPa 1-2
La 14.4.2018 klo 14.00 Forssa, FJK (3.div) -LoPa 3-2


 


PELAAJAT:
















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Eerola Eetu
Eronen Santeri
Hakala Sampo
Jaunila Vili
Kaasalainen Samu-Matias
KoskiTomi
Lagerstam Henri
Lanne Anton
Lemberg Veeti
Lepistö Justus
Lönnberg Rony
Mela Tuure
Onkamo Antti
PikkarainenVertti
Salonen Teemu
Siltala Joonas
Teivastenaho Jasu
Valonen Joni
ViljanenJesse
Vuopio Janne

Selaimesi on vanhentunut!

Lataa ajantasainen selain nähdäksesi tämän sivun oikein. Päivitä selaimeni nyt

×